FELIKS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FELIKS

FELIKS
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
Maj 2024
PonUtoSreČetPetSubNed
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
KalendarKalendar
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Navigacija
 Portal
 Indeks
 Lista članova
 Profil
 FAQ - Često Postavljana Pitanja
 Traži
Zadnje teme
» Romanticne poruke
MALO DA POJASNIMO EmptySre Mar 07, 2012 8:25 pm od Gagulence

» Tose Proeski
MALO DA POJASNIMO EmptySre Feb 15, 2012 3:53 am od Gagulence

» <<<<LOVE>>>>
MALO DA POJASNIMO EmptyPet Mar 04, 2011 1:43 am od krokodilka_no1

» Pesme koje rado slusamo, a verujem da ih je dosta i razlicitog zanra
MALO DA POJASNIMO EmptyPon Feb 21, 2011 12:27 pm od Anchica

» SAMO ZA STARIJE OD 18 GODINA
MALO DA POJASNIMO EmptyČet Feb 03, 2011 2:55 am od vanja

» Ta slatka stvorenja
MALO DA POJASNIMO EmptyNed Jan 23, 2011 2:17 pm od krokodilka_no1

» AL@PACE DOBRO DOSLI
MALO DA POJASNIMO EmptySub Jan 22, 2011 8:11 pm od krokodilka_no1

» Ko su najvatreniji ljubavnici
MALO DA POJASNIMO EmptySub Jan 22, 2011 6:22 am od krokodilka_no1

» Strana muzika
MALO DA POJASNIMO EmptyUto Dec 28, 2010 8:48 pm od Anchica

Naj bolji poslanici
PlavoOoka
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
nexy92
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
Admin
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
Maicka
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
ORAO
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
Danica
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
Anchica
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
helen77
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
Galeb1
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
tamnokosa
MALO DA POJASNIMO Vote_lcapMALO DA POJASNIMO Voting_barMALO DA POJASNIMO Vote_rcap 
Pristupi
Korisničko ime:
Šifra:
Pristupi automatski pri svakoj poseti: 
:: Zaboravio sam šifru
Affiliates
free forum
brothersoft.com
radio-feliks
Ko je trenutno na forumu
Imamo 3 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 3 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 30 dana Pet Nov 19, 2010 9:09 pm
Statistike
Imamo 41 registrovanih korisnika
Najnoviji registrovani član je auroreta1

Naši korisnici su poslali ukupno 2441 članaka u 199 teme

 

 MALO DA POJASNIMO

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 261
Datum upisa : 04.05.2009
Godina : 45

MALO DA POJASNIMO Empty
PočaljiNaslov: MALO DA POJASNIMO   MALO DA POJASNIMO EmptyPon Maj 11, 2009 11:40 pm

SVAKI CLAN MOZE OTVORITI SVOJ KLUB POD NEW POST I TU DA VODI SVOJ KLUB.PRIMER:OTVARAM NEW POST NE POST REPLY I PISEM NASLOV RECIMO KLUB PA IME ODNOSNO KORISNICKO IME CLANA.ZATIM TU NA POST REPLY POSTAVLJAS SVOJE BLOGOVE KAO I TVOJI CLANOVI.
Nazad na vrh Ići dole
http://zabavniradio.page.tl/
ORAO

ORAO


Broj poruka : 89
Datum upisa : 05.05.2009
Godina : 45
Lokacija : Jagodina

MALO DA POJASNIMO Empty
PočaljiNaslov: KLUB ORAO   MALO DA POJASNIMO EmptyUto Maj 12, 2009 3:46 pm

JA SAM NASAO SVOJ KUTAK STO NE ZNACI DA SE NECEMO DRUZITI SVI ZAJEDNO Razz
OVDE CU DA KREIRAM (AKO USPEM)SVOJE BLOGOVE I POSLE IH SAMO PRENETI U ODREDJENU TEMU. Suspect
Nazad na vrh Ići dole
ORAO

ORAO


Broj poruka : 89
Datum upisa : 05.05.2009
Godina : 45
Lokacija : Jagodina

MALO DA POJASNIMO Empty
PočaljiNaslov: Ljubav ili strast   MALO DA POJASNIMO EmptyUto Maj 12, 2009 9:56 pm

Da li je to ljubav ili strast? Da li se volite ili je samo u pitanju fizička privlačnost, koja traje i traje. Da li zaljubljenost može da potraje toliko dugo. Ponekad ne treba osluškivati sa strane šta vam neko kaže - kako izgledate kao par, da li ona vas gleda ili vi nju. Pitanja tipa ko je u koga više zaljubljen smešna su i opterećujuća. Predajte se tome što vam prija. Ne razmišljajte o tome mnogo (jer druga strana sigurno ne razmišlja toliko), samo će vam se pokazati posle nekog vremena šta je to što osećate.
MALO DA POJASNIMO 05144b5e94e48739c82d4f28ffe40ded_we
Ne možete voleti nekoga posle svega nekoliko dana poznavanja. Desiće se možda da će neko od vas i reći te dve reči u nekom trenutku kada misli da to stvarno oseća, a onda, posle nekoliko dana, veza neće ni postojati.
MALO DA POJASNIMO DO-ur6JQrR
Nemojte se kontrolisati. Recite šta mislite, šta osećate, pokažite to i ne čekajte da se vama prvo pokaže ili dokaže. Sve radite po osećaju, a ne zbog neke ravnoteže tipa "on je meni rekao to, a ja ću njemu reći ovo", ili "juče mi je pokazala da me voli jer je uradila to i to, a ja ću sačekati neko vreme sa reakcijom...". To su gluposti.
MALO DA POJASNIMO EpUgfyHGwy
Ne sputavajte se i radite ono što želite. Zato je ljubav nedefinišuća, iznenađujuća, neobična i ne da se kontrolisati. Kada je "prisutna", možete raditi razne stvari koje inače nikada ne biste, i sve što uradite, biće simpatično. Ljubav je dobar izgovor za razne ispade i zahvate, od skakanja u fontane, nošenja buketa balona kroz grad ili torte u obliku srca, do pevanja na ulici. Ljubav, a ne nešto drugo, daje nam krila.

MALO DA POJASNIMO Iloveyoumugimage722526ju4

REKOH JA DA NE ZNAM POEZIJU affraid
Nazad na vrh Ići dole
Emma




Broj poruka : 15
Datum upisa : 07.03.2010
Godina : 44
Lokacija : Germany

MALO DA POJASNIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO DA POJASNIMO   MALO DA POJASNIMO EmptyČet Mar 11, 2010 12:20 pm

Citat :
Ne možete voleti nekoga posle svega nekoliko dana poznavanja. Desiće se možda da će neko od vas i reći te dve reči u nekom trenutku kada misli da to stvarno oseća, a onda, posle nekoliko dana, veza neće ni postojati.

Koliko je samo istine u ovim riječima.. onaj ko misli da voli, on se za tu ljubav i tu vezu bori, ona ne nestaje tek tako poslije nekoliko dana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





MALO DA POJASNIMO Empty
PočaljiNaslov: Re: MALO DA POJASNIMO   MALO DA POJASNIMO Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
MALO DA POJASNIMO
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
FELIKS  :: Svastara :: KLUBOVI-
Skoči na: